هتل گرین نیچر دیاموند مارماریس

تور مارماریس- بعد از تور استانبول و تور آنتالیا ، در سایر شهرهای ساحلی ترکیه نیز مانند مارماریس ، بدروم و کوش آداسی تورهای مختلفی برگزار می شود . این شهرهای ساحلی امکانات مناسبی برای گردشگران دارند و اکثر گردشگران از اقامت خود در این شهرها رضایت کامل دارند . یکی از اساسی ترین امکانات یک شهر توریستی ، هتل های آن شهر است و خوشبختانه ترکیه در این زمینه از یهترین هاست . اگر مقصد سفر شما مارماریس ترکیه باشد ، هتل های مارماریس رضایت شما را بهمراه دارد . در اینجا شما را با هتل گرین نیچر دیاموند ماماریس آشنا می کنیم .
apartment_clipart2 هتل گرین نیچر دیاموند در ۳ کیلومتری مرکز شهر مارماریس واقع شده است و جزو زنجیره هتلهای Green Nature می‌باشد . این هتل از نوسازترین هتل های مارماریس میباشد که در سال ۲۰۱۴ و در زمینی به مساحت ۴۰ هزار متر مربع بنا شده است . هتل گرین نیچر دیاموند از ۸ طبقه تشکیل شده است که دسترسی به طبقات به وسیله ۸ آسانسور صورت می‌گیرد . سرویس دهی هتل به صورتUALL می‌باشد .
اتاق های هتل گرین نیچر دیاموند شامل ۶۲۲ اتاق استاندارد ، ۱۲ سینیور سوئیت ، ۱ کینگ سوئیت ، ۴ اتاق ویژه معلولین این هتل در مجموع دارای ۶۳۹ اتاق و ۱۳۴۰ تخت خواب است . تمام اتاق ها دارای بالکن مینی بار، صندوق امانات، تهویه مطبوع، تلویزیون، روم سرویس و تلفن خط مستقیم می باشند . ۱۰۰ اتاق استاندارد به صورت متصل به هم می‌باشند .
امکانات هتل گرین نیچر دیاموند مارماریس شامل استخر روباز ، استخر سرپوشیده (تمام فصول) ، امکانات ورزشهای آبی در سایت هتل ، ایوان مخصوص حمام آفتاب ، حمام ترکی ، ساحل اختصاصی ، سولاریوم ، سونا ، شیرجه ، ماساژ ، مرکز سلامت و آبگرم ، کنار ساحل می باشد . هتل گرین نیچر دیاموند استخر روباز به وسعت ۱۳۰۰ مترمربع ، استخر سرپوشیده و استخر کودکان دارد . کارکنان پذیرش ، شبانه روز پاسخگوی مسافرین می باشند . این هتل با داشتن فروشگاه های متعدد به خود میبالد و یک صرافی نیز در هتل وجود دارد . اتاق جلسه کاملا مجهز در هتل موجود میباشد . در صورت درخواست مسافرین ، ترانسفر فرودگاه در اختیارشان قرار خواهد گرفت . در باغ هتل استراحت کنید.میهمانان میتوانند در فعالیت هایی نظیر اسکواش ، پینگ پنگ ، قایقرانی با کانو، بیلیارد، پرتاب دارت، موج سواری شرکت کنند.هتل همچنین دوچرخه به میهمانان اجاره میدهد . شما نیز می توانید از خدمات زیبایی آرایشگاه هتل استفاده کنید . کارکنان ما به آلمانی ، انگلیسی ، ترکی و روسی صحبت می کنند . در هتل گرین نیچر دیاموند تفریحاتی چون موزیک زنده ، آواز و مسابقه ارائه می‌شود . همچنین نمایش های زیبا و متنوعی در شب های زیبای این هتل برای مهمانان برگزار می گردد . 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ