دیدنی های آنتالیا

تور آنتالیا رو انتخاب کردین یا اینکه دارین سبک سنگین میکنین که واسه سفر ترکیه تون ، این شهر ساحلی ترکیه رو انتخاب کنین یا نه ؟!
حتی اگه هنوز تصمیمتون قطعی نباشه ، وقتی با مکانهای توریستی آنتالیا آشنا بشین ، نظرتون مساعد میشه و سفر آنتالیا رو از دست نمیدین ! آنتالیا در منطقه مدیترانه و در غرب ترکیه اس. این شهر از سمت شمال با شهر بوردور، از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک، از غرب به شهر کورکوتلی و از جنوب غرب به شهر کمر احاطه شده‌ . رود آکسو تنها رودخونه این منطقه اس که نهایتا به آبشار دودن ختم میشه که از جاذبه های گردشگری آنتالیاس . در این سفر یه برنامه حسابی بچینین که همه اماکن دیدنی آنتالیا رو ببینین و لذت ببرین .
دیدنی های آنتالیا دو دسته میشن :

دیدنی های طبیعی آنتالیا
دیدنی های تاریخی و موزه های آنتالیا
اگه از دیدن زیبایی های طبیعت بیشتر لذت میبرین ، بهتره از سوحل لارا ، کنیالتی ، کمر ، سیده ، بلک ، دیدن کنین و از تفریحگاههای مجهز و ساحلی این مناطق که به افراد علاقمند به ورزش های آبی از جمله قایقرانی و دریانوردی ، سرویس میده ، لذت ببرین . این سواحل ماسه ای پلاژهای زیبایی دارن . لنگرگاه آنتالیا ، غار کارائین ، آبشارهای دودن و كورشوفلي ، پارک یاووز اوزجان ، پاموک کاله (پاموک قلعه) که در زبان ترکی به معنی قصر پنبه ای ست و دیدن اونو نباید از دست داد ، دره عمیق پلدار(کورپولو کانیون) که یک راه خوش منظره به پارک ملی دره پلداره و از روی یک رودخانه کوهستانی و از میان جنگلهای بکر با آبشارهای خروشان رد می شه و … همه و همه از جاذبه های طبیعی آنتالیا هستن که با دیدنشون شگفت زده میشین .
آبشارهای دودن آنتالیا
آبشارهای دودن آنتالیا

اما دیدنی های تاریخی آنتالیا که از تاریخ ترکیه حرف میزنن و گردشگرای آنتالیا رو متحیر میکنن ، جذابیت خودشو داره : کسیک مناره آنتالیا که در کلیسای کورکوت قرار گرفته در قرن پنجم میلادی به نام مریم مقدس ساخته و در زمان بایزید دوم به دستور شاهزاده کورکوت به مسجد تبدیل شده ، حمام رومی آنتالیا که دارای فضای آرامش بخشه و در میان جنگل های درختان کاج اقامتگاه سورگون قرار گرفته ، آسپندوس که به آمفی تاتر معروفه و در8 کیلو متری شهر سریک واقع شده این شهر 1000 سال قبل از میلاد به دست یونانیان بنا شده است و یکی از ثروتمند ترین شهرهای زمان خودش بوده ، پرگه که شهری باستانیه و در18 کیلومتری آنتالیاس و مرکز تجارت یونانیا بوده و در آخر موزه آنتالیا که حرفهای زیادی از تاریخ آنتالیا داره . قیمت بلیط موزه آنتالیا 15 لیر برای بزرگسالانه و بازدید موزه سه شنبه ها تا یکشنبه ها، از آوریل تا اکتبر از 9:00 تا 19:30؛ و از نوامبر تا مارس از ساعت 8:30 تا 17:00 امکان پذیره .

 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات مهاجرت و خدمات تور
خدمات سفر ،خدمات حمل و نقل

تور قبرس شمالی، سفر به قبرس شمالی

تور آلانیا سفر به آلانیا

بدروم ،تور بدروم ، سفر به بدروم

آلانیا ، تور آنتالیا، سفر به آلانیا

مارماریس و سفر به مارماریس تور مارماریس