حمل و نقل عمومی

تور آنتالیا- فرودگاه آنتالیا و فرودگاه بین المللی سابیحا گوکچن، تنها فرودگاه های آنتالیا هستند. فرودگاه بزرگ و مدرن بین المللی آنتالیا در 13 كیلومتری شمال شرق این شهر واقع شده است.

حمل و نقل عمومی در این شهر مبتنی بر تاكسی اختصاصی، تاكسیهای ون اشتراكی و تراموا می باشد.
تاكسیهای این شهر تماما به رنگ زرد بوده و محاسبه نرخ كرایه با استفاده از تاكسی متر انجام می گیرد. با این وجود كرایه تاكسی در این شهر نسبتا گران می باشد. نرخ اولیه تاكسی متر در بدو ورود به وسیله در حدود 2 دلار می باشد و پس از طی یك مسیر 10 كیلومتری در حدود 20 الی 30 دلار با توجه به وضعیت ترافیك می بایست پرداخت نمود. این تاكسیها فقط به صورت اختصاصی اقدام به سوار نمودن مسافر می نمایند.
تاكسیهای دیگر تاكسیهای ون هستند كه در شهر آنتالیا به نام دل موش نامیده میشوند و ظرفیت 10 سرنشین را دارا بوده و به صورت اشتراكی مورد استفاده مسافران قرار می گیرند. این تاكسیها در خطوط مشخصی حركت می نمایند و كرایه آنها ثابت بوده و برای هر نفر در 1.5 لیر جدید می باشد. این خودروها در طی مسیر خود دارای ایستگاه نمی باشند و بنابه در خواست مسافر توقف می نمایند.
یك خط تراموا نیز در این شهر وجود دارد كه در خیابان ایشیك لار بموازات خیابان جمهوریت در یك خیابان یكطرفه درحال حركت است. بیشترین فروشگاهها و فست فودها نیز در این خیابان قرار دارند.

 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ